تماس با ما/درباره‌ی ما

هدویگ یک کتابفروشی آنلاینه که بیشتر از هر چیزی در زمینه فروش کتاب‌های زبان انگلیسی فعالیت می‌کنه. فعالیتش رو پونزدهم آذرماه ۱۳۹۸ در اینستاگرام شروع کرد و از اون تاریخ تا به امروز بدون وقفه‌ به فعالیت خودش ادامه داده. سایت هدویگ در شهریورماه ۱۴۰۱ تاسیس شد و رضا پورابراهیم، صاحب امتیاز ای‌نماد و مدیر سایته.
تلاش هدویگ از ابتدای فعالیتش تا امروز، بر این بوده که کتاب‌ها رو با معقول‌ترین قیمت و بهترین کیفیت موجود در بازار کتاب ایران، در اختیار همه دوست‌داران کتاب بذاره.

شرایط و مقررات

  • در صورتی که سفارشتون مشکلی داشت، کافیه از طریق راه‌های ارتباطی ما باهامون در ارتباط باشید تا پیگیری بشه؛ همچنین اگر به مشکل چاپی در کتاب‌ها برخوردید کافیه اطلاع بدید تا سفارشتون تعویض شه.

  • اگه بعد از خرید و تحویل گرفتن بسته‌ی پستی از سفارشتون به هر دلیل منصرف شدید، کتاب/کتابها رو بدون کوچیک‌ترین تغییر به همون شکل بسته کنید و به ما مرجوع کنید. هزینه‌ی کتاب/کتابها، بدون احتساب هزینه‌ی ارسال، بعد از بررسی مرسوله‌ی مرجوعی بهتون کامل عودت داده میشه.

  • اگر بعد از ثبت شدن سفارشتون متوجه‌ی ناموجود بودن کتاب مورد نظر شما بشیم، از طریق اینستاگرام، پیامک یا تماس با شماره‌ای که در پروفایلتون ثبت کردید بهتون اطلاع خواهیم داد تا بنا بر صلاحدید خودتون سفارش رو کنسل یا کتاب دیگری رو جایگزین کنید.

  • درگاه پرداخت سایت متعلق به شرکت زرین‌پال و از نظر امنیت تایید شده‌ست.

  • تمامی اطلاعات هویتی و پستی شما پیش ما محفوظ هستند و در صورت غیرفعال یا حذف کردن حساب کاربری، همه اطلاعات مربوط به شما هم از سایت پاک خواهند شد.

سوالات متداول

روش ارسال به چه شکله و سفارشم چند روزه به دستم می‌رسه؟
دفتر هدویگ داخل شهر رشته. بسته شما یک یا دو روز بعد از ثبت نهایی سفارش توسط شرکت پست ملی ایران ارسال می‌شه و بعد از ۲ تا ۵ روز کاری به دستتون می‌رسه. اگه قرار بر ارسال دیرتر باشه، حتما تو صفحه همون محصول طی اطلاعیه‌ای نوشته شده و بعد از طی شدن مدت زمان مشخص شده، بسته طبق روال واستون ارسال میشه.
هزینه‌ی ارسال چقدره؟
هزینه ارسال یک کتاب 39هزار تومنه که به ازای هر یک کتابی که به سفارشتون اضافه می‌کنید، 2هزار تومن به هزینه ارسالتون اضافه میشه و همه بسته‌‌ها با پست پیشتاز ارسال می‌شن.
چطور می‌تونم کدرهگیری‌ سفارشم رو داشته باشم؟
برای گرفتن کدرهگیری مرسوله‌ پستی، کافیه بعد از تغییر وضعیت سفارشتون به “تکمیل شده” از طریق بخش «لیست سفارشات» توی پنل کاربریتون، کدرهگیری مربوط به هر سفارشتون رو دریافت کنید؛ و یا توسط یکی از راه‌‌های ارتباطی ما، بهمون پیام بدین.